Co znajdziesz w sklepie rolniczym?

zetor części

Zakupy w sklepach rolniczych nie muszą wiązać się już dziś z koniecznością wyjazdu do miasta i poszukiwania potrzebnych części i narzędzi w kilku pojedynczych sklepach. Podobnie jak w przypadku innych branż, strefą zakupów rolniczych zawładnęły internetowe markety rolnicze, w których bez wychodzenia z domu zakupisz wszystko, co może ci się przydać podczas pracy na gospodarstwie.

Od drobnych narzędzi do warsztatu, przez istotne części zamienne najpopularniejszych marek maszyn rolniczych, aż po wysokiej jakości urządzenia i narzędzia przydatne podczas codziennej pracy i pielęgnacji – sprawdź ofertę, złóż zamówienie i odbierz swoją paczkę bez tracenia czasu na fizyczne zakupy! Co znajdziesz w nowoczesnych sklepach rolniczych?

Pojazdy rolnicze

Trudno spodziewać się oczywiście, że każdy sklep rolniczy będzie zajmował się sprzedażą drogich maszyn rolniczych – dla większości rolników są one raczej jednorazowym zakupem, w który później inwestuje się w formie dobrych części zamiennych, elementów uzupełniających czy dodatkowych narzędzi. I to właśnie szeroki wybór w ich zakresie z powodzeniem znajdziesz w internetowym sklepie rolniczym zenox.pl.

Wszystko, co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania maszyn, ich napraw, konserwacji czy rozbudowy posegregowane według kategorii i marek najbardziej popularnych maszyn rolniczych takich jak Ursus, Zetor, Bizon, MTZ, oraz Fortschritt to największy atut tego typu miejsc.

Czego możesz oczekiwać po ofercie? Części układów paliwowych, układów chłodzenia, kierowniczych, instalacji elektrycznych, czy pneumatycznych, a silników, tłumików i akcesoriów, części do kabin, hamulców, skrzyń biegów i sprzęgieł, zaczepów do przyczep, części roboczych sieczkarni polowych, a nawet części zamiennych do ciągników i kombajnów.

Przyczepy i Maszyny

Duże pojazdy rolnicze to oczywiście integralna część każdego gospodarstwa, jednak maszyny przeznaczone do uprawy ziemi są przecież równie istotne! Elementy zastępcze i akcesoria do rozrzutników obornika, rozsiewaczy nawozów, cięcia trawy, ochrony roślin, zbioru zielonek, wyorywaczy buraków i ziemniaków, wycinania kiszonki, czy też zadawania paszy przydadzą się w każdym gospodarstwie.

Sklepy rolnicze oferujące tak szeroki asortyment to najlepsze źródło najpotrzebniejszych akcesoriów, a pracujący dla nich doradcy pozwalają w dalszym ciągu cieszyć się pomocą przy wyborze tych najodpowiedniejszych.

Ogród i Las

Zadbane gospodarstwo to nie tylko pola uprawne, ale i dobrze prowadzony ogród. Wszelkiego rodzaju łańcuchy tnące, prowadnice i koła łańcuchowe, części do dwusuwu i czterosuwu, części do kosiarek samojezdnych i pojazdów komunalnych, koła opony i rolki, pasy klinowe, cięgna Bowdena, asortyment do wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących oraz do instalacji wodnych i elektrycznych mogą okazać się podręczne.

Gdy zależy ci na zabezpieczeniu się przed każdą ewentualnością i kompleksowej opiece nad twoim gospodarstwem. W zenox.pl znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować w zakresie uprawy ogrodów i sadów, wycinki drzew czy zwyczajnego pielęgnowania trawników i przydomowego terenu.

Warsztat

Wyposażenie własnego przydomowego warsztatu to jedna z pierwszych ważniejszych inwestycji każdego wprawionego właściciela gospodarstwa rolnego. Dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi i akcesoriów zebranych w jednym miejscu pozwala na samodzielne wykonywanie drobnych napraw i wymianę kluczowych elementów maszyn bez konieczności korzystania z pomocy serwisów i mechaników. Jakie elementy wyposażenia znajdziesz w internetowym sklepie rolniczym?

Przede wszystkim wszelkiego rodzaju pomoce warsztatowe i środki czystości, sprzęt roboczy, narzędzia oraz odzież roboczą i inne elementy zapewniające bezpieczeństwo pracy. Dodatkowo możesz liczyć na dostęp do części DIN i normaliów, łańcuchów rolkowych i akcesoriów do ich konserwacji, łożysk, pasów klinowych, uszczelnień, elementów pneumatycznych oraz wszystkiego z zakresu technik smarowania i spawania.