Ekspedycja Express najlepszy specjailsta w organizaji eventów dla firm

Szukasz pomysłu na niezapomnianą imprezę integracyjną dla twojej firmy? Sprawdź ofertę Ekspedycji Express – wyjątkowej ekipy, która potrafi zorganizować nawet najbardziej szalone przygody, a to wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ogromnej pasji i setkom zaplanowanych gier terenowych.

Ekspedycja Express to specjaliści w projektowaniu i tworzeniu oryginalnych scenariuszy gier miejskich, terenowych, konkursów czy eventów firmowych, podczas których uczestnicy rozgrywki muszą zmierzyć się z niecodziennymi zadaniami, pełnymi wyzwań przygodami oraz emocjonalną rywalizacją. Wydarzenia dla firm organizowane przez Ekspedycję, odbywają się zarówno w kraju, jak i za granicą, mogą trwać kilka godzin lub kilka dni – wszystko w zależności od pragnień klientów i ich kreatywności.

Ekspedycja Express – jedyny taki team

Członkowie grupy Ekspedycja Express są mistrzami w organizacji niepowtarzalnych eventów, które zostają w pamięci uczestników na całe lata. Każdy, nawet najmniejszy szczegół scenariusza jest przez nich precyzyjnie dopracowywany, tak by podczas zabawy nie pojawiły się żadne komplikacje. Zespół pomysłowych organizatorów z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania, realizując wydarzenia dla firm zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz własnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z Ekspedycją Express, masz pewność, że twoja impreza integracyjna zamieni się w prawdzie szaloną rozrywkę.

Dlaczego warto wybrać Ekspedycję Express?

Ekspedycja Express słynie z ponadczasowych gier terenowych oraz oryginalnych eventów dla firm, będących zupełnym przeciwieństwem zwykłych imprez firmowych. Fabuły gier stworzonych przez organizatorów są niezwykle wciągające i nieprzewidywalne, zapewniają uczestnikom emocjonalne przeżycia i pomagają w nawiązywaniu trwałych relacji. Imprezy dla firm organizowane przez Ekspedycję Express to znakomity pomysł na zaangażowanie całego personelu i zachęcenie ich do współpracy podczas zabawy.

Jakie eventy dla firm oferuje Ekspedycja Express?

Na bogate portfolio Ekspedycji Express składają się imprezy dla małych i dużych firm, zorganizowane w postaci gier terenowych, integracyjnych czy nocnych zabaw. Do najpopularniejszych, autorskich wydarzeń zaplanowanych przez organizatorów należą:

  • Ekspedycja Express – gra terenowa typu Azja Express,
  • Szansa na milion – scenariuszowa gra integracyjna,
  • Sabotażysta – gra integracyjny typu Agent Gwiazdy,
  • Eco challenge – gra integracyjna w duchu „Zero Waste”.

Wszystkie wydarzenia organizowane z myślą o pracownikach firm mają zapewnić niesamowitą zabawę, ale i zintegrować uczestników podczas wspólnie rozwiązywanych zadań i pokonywanych przeszkód.

Z kim współpracuje Ekspedycja Express?

Oferta Ekspedycji Express skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Gry terenowe wybierają więc działy HR małych i dużych organizacji, chcących zapewnić rozrywkę swojej kadrze pracowniczej. Z pomocy Ekspedycji w stworzeniu niezapomnianych gier terenowych korzystają jednak nie tylko osoby prywatne, ale i celebryci czy sportowcy, marzący o ponadczasowej przygodzie.

Do sukcesów członków Ekspedycji Express warto zaliczyć współpracę z EKIPĄ, dla której zorganizowali wyścig kamperów do Nicei. Podczas kilkudniowego wydarzenia uczestnicy musieli zmierzyć się z najbardziej szalonymi zadaniami i konkurencjami. Wśród klientów Ekspedycji znalazła się również drużyna siatkarzy, na których czekały z kolei prawdziwie wymagające wyzwania.

Czym wyróżnia się Ekspedycja Express od innych organizatorów eventów dla firm?

Grupa organizatorów z Ekspedycji Express to nieposkromieni miłośnicy dobrej zabawy i angażujących rozrywek, dlatego każde ich wydarzenie słynie z najwyższego poziomu i realizmu, który podsyca rzeczywiste emocje. Tym, co wyróżnia eventy dla firm realizowane przez Ekspedycję Express, są również ich autorskie rozwiązania technologiczne, np. oprogramowanie oraz własny sprzęt, w tym tablety i smartfony oraz rekwizyty potrzebne podczas każdej z gier, takie jak plecaki, latarki lub apteczki.

Kreatywny plan i doskonale wykonana sceneria to jednak nie wszystko, co oferuje załoga Ekspedycji. Podczas całego wydarzenia organizatorzy gwarantują bezpieczeństwo uczestnikom oraz pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Biorąc udział w evencie firmowych zaplanowanym przez Ekspedycję Express, możesz więc całkowicie skupić się na dobrej zabawie, a pozostałe kwestie zostawić jej twórcom.

wyprawa

Ekspedycja Express gwarancją najlepszej imprezy dla twojej firmy

Organizacja eventów dla firm to jedna z kilku pasji, które napędzają do działania zespół Ekspedycji Express. Są w tej branży najbardziej kreatywni i oryginalni, zaskakując uczestników coraz to nowymi programami, umożliwiającymi integrację i dobrą zabawę. Dzięki nim każde wydarzenie firmowe zamieni się w rozrywkową imprezę, jakiej jeszcze nie było.