Elektryczne szaleństwo na 2 kółkach

Rowery elektryczne cieszą się szczególnie dużą popularnością od kilku lat. Ich główną zaletą jest możliwość osiągania dużych prędkości, dzięki wyposażeniu. Rower jest wyposażony w napęd elektryczny, który pozwala nam się rozpędzić nawet do 25 km/h. Szybkość ściśle łączy się z wygodą – dzięki zawrotnej prędkości, jaką można osiągnąć dzięki silnikowi, możemy wybrać się w dłuższe przejażdżki, bez zbędnego przemęczania się.

Istnieje wiele marek, które oferują najwyższej jakości rowery elektryczne. Znani na całym świecie producenci zapewniają nam rowery wysokiej klasy, które wyposażone są w markowe części – silniki, hamulce czy przełożenia. Warto wiedzieć, jakie są najbardziej znane marki, które produkują rowery elektryczne.

Producenci najlepszych rowerów

Cube – jest to niemiecka marka, która tworzy wysokiej klasy rowery oraz akcesoria rowerowe. Z produktów marki korzystają znani na całym świecie sportowcy. Rowery marki cechują się niezawodnością, szczególną trwałością i są praktycznie niezniszczalne. Firma wykorzystuje wiele innowacji oraz technologii. Rowery są szybsze, maksymalnie lekkie jak na elektryki, co czyni je niezawodnymi.

elektryczny-mp-bike-2
CUBE STEREO HYBRID 120 PRO 500 2018

Diamant – marka ta produkuje rowery od ponad 130 lat. Podczas całej swojej działalności, niemiecka firma opracowała wiele nowoczesnych rozwiązań. Podstawowym założeniem marki, jest zapewnienie użytkownikom maksymalnej wygody. Oprócz tego, rowery Diamant są wyposażone w najlepsze dodatkowe części. Co ciekawe, design rowerów nawiązuje do przełomu XIX i XX wieku, co można zauważyć w przypadku siodełek, ramy oraz wykończeń. Pojazdy są komfortowe i stylowe.

Electra – firma produkuje rowery szczególnie stylowe i zwracające uwagę. Sportowy wygląd jednośladów elektrycznych łączy się z ich niezawodnością. Wygodne i funkcjonalne rowery posiadają wiele elementów dodatkowych. Każda z części jest sprowadzana od znanych producentów z całego świata.

Galaxy – czeski producent rowerów, który jest coraz bardziej popularny w Polsce. W tym przypadku, przystępna cena rowerów idzie w parze z ich jakością. Producent oferuje rowery służące do różnych dyscyplin sportowych. Firma jest znana przede wszystkim z dbałości o wszystkie szczegóły, jakie wchodzą w skład pojazdu.

Haibike, jako część niemieckiej firmy Winora, działa na rynku już ponad 20 lat. Rowery marki są dopracowane pod względem technologicznym i innowacyjnym. Nowoczesny design rowerów jest połączony z najwyższą jakością pojazdów. Z asortymentu marki mogą korzystać zarówno zawodowcy, jak i amatorzy. Koła rowerów mogą mieć 27 lub 29 cali. Haibike to marka, która wprowadziła wiele innowacji poprzez wyprodukowanie linii rowerów elektrycznych. Wielu producentów wzoruje się na produktach Haibike.

Kross – jest to polska firma, która zajmuje się produkcją rowerów i akcesoriów rowerowych. Z produktów marki korzysta wielu zawodowców. Największy polski producent rowerowy gwarantuje nam najwyższą jakość swoich produktów. Warto dodać, że rowery Kross są eksportowane do około 40 krajów. Marka słynie z produkcji rowerów elektrycznych, które cechują się surowym designem. Oprócz popularnych elektryków, Kross produkuje rowery szosowe, miejskie, turystyczne i dziecięce.

Le Grand – jest to firma należąca do marki Kross. Le Grand produkuje nie tylko rowery elektryczne, ale i miejskie i dziecięce. Wygląd pojazdów przypomina nieco starodawne rowery, co jest cechą charakterystyczną dla marki. Lekkie ramy rowerów, markowe wyposażenie oraz wysoka jakość wykonania pozwala na szybką i długą jazdę.

HAIBIKE SDURO FULLSEVEN 5.0 2018

Puky to marka, która oferuje przede wszystkim rowery przeznaczone na uliczne trasy. Pojazdy tej firmy cechują się nowoczesnym wyglądem. Konstrukcja rowerów jest dopasowana do dzieci. Oprócz tego, w każdym rowerze możliwa jest maksymalna regulacja siodełka i kierownicy. Geometria zapewnia większe bezpieczeństwo, a wygląd rowerów jest dopasowany do potrzeb dzieci.

Trek – są to rowery, których rama zapewnia lekkość i szybkość jazdy. Damskie i męskie rowery są odpowiednio dopasowane do swoich użytkowników. Różnorodne warianty kolorystyczne, lekka, aluminiowa rama (lub wykonana z włókna węglowego) oraz dodatkowe elementy, jakie wchodzą w skład rowerów, zapewniają najwyższą jakość. Pojazdy są wyposażone w kilka biegów, przednie i tylne przerzutki oraz mają mocowania bagażników i błotników.

Winora – najstarsza niemiecka marka produkująca rowery najwyższej jakości. Jej główną zaletą jest samodzielna produkcja wszystkich części. Wszystkie elementy produkowane są w Niemczech. Marka jest również właścicielem kilku innych firm rowerowych. Winora oferuje rowery elektryczne, turystyczne, trekkingowe i miejskie.