Jakie są koszta serwisu Opla?

Samochody można dzisiaj nabywać dużo taniej, ale przy podpisywaniu umowy liczyć można także na pakiet wielu dodatkowych korzyści, jakich jeszcze kilka lat temu nie oferowano tak powszechnie. Dla dostawcy samochodów, czyli producenta, mało istotne są wyniki sprzedaży w krótkiej perspektywie – to nie na nich bezpośrednio spoczywa ciężar prowadzenia handlu i dystrybucji, ponieważ chętnie robią to za nich prywatni inwestorzy. Salony sprzedaży to przeważnie biznes lokalny i prywatny, finansowany ze środków bardziej przedsiębiorczych jednostek. Oczywiście jeśli salony nie mają dużych szans na sprzedanie modeli aut, ponieważ firma przestała produkować atrakcyjne i konkurencyjne samochody, ich przyszłość rynkowa stanie bez wątpienia pod znakiem zapytania. Dlatego dużo szybciej i bardziej dochodowo rozwijają się salony i sieci dystrybutorskie marek, które są globalnie popularne i zdobywają uznanie klientów.

Jaka jest oferta serwisowa Opla?

Na rynku samochodowym, zwłaszcza w okresie wielkiego kryzysu finansowego, wiele renomowanych marek musiało sprzedać swoje projekty, fabryki i przejść pod skrzydła większych dostawców aut jak Opel czy Toyota – same nie były bowiem w stanie funkcjonować ze względu na wielkie braki w aktywach i budżecie. A bez pieniędzy finansowanie działalności dużej firmy samochodowej staje się absolutnie niemożliwe, ponieważ trudno znaleźć obok motoryzacji, nowoczesnych technologii czy przemysłu kosmicznego i farmaceutycznego branże bardziej uzależnione od stałego podnoszenia jakości swoich rozwiązań. Unowocześnianie samochodów, stałe finansowanie projektów badawczych i innowacyjności, a także finansowanie bardzo kosztownej walki marketingowej na wielu frontach, pochłania miliardy w rocznym budżecie nawet niedużej firmy motoryzacyjnej. Dlatego najwięksi dostawcy aut na świecie, jak chociażby Opel, muszą regularnie pracować nie tylko nad samymi rozwiązaniami inżynieryjnymi i technologicznymi stosowanymi w ich nowych modelach, ale także stale pracować muszą nad swoją ofertą handlową. Tak, by klient zastanawiający się nad wyborem marki swojego nowego auta, który bierze pod uwagę także dodatkowe gwarancje i przywileje, jak chociażby zestaw opon zimowych, miał powody wybrać właśnie taką markę.

Serwis dla Opla

Serwis samochodowy w dobrej cenie

Wszyscy są dzisiaj świadomi, że auto to kosztowna inwestycja nie tylko ze względu na wysokie ceny nabycia, ale także duże koszty eksploatacyjne. Zaproponowanie konsumentowi darmowego serwisu firmowego przez okres pięciu lub tym bardziej dziesięciu lat, to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zmobilizowanie klienta do dokonania tego kosztownego i odpowiedzialnego zakupu. Decydując się na samochód Opla, warto jest także zabezpieczyć sobie serwis Opla na wiele lat, ponieważ w żadnym innym, nawet profesjonalnym warsztacie prywatnym, auto markowe nie otrzyma tak dobrej opieki. Najważniejsza różnica między serwisem firmowym a różnymi prywatnymi firmami polega na zastosowaniu tylko i wyłącznie całkowicie oryginalnych części zamiennych czy narzędzi, płynów i akcesoriów tylko zgodnych z fabrycznymi zaleceniami producenta.