Korzyści z wypożyczania aut

likwidacja szkody z oc sprawcy szczecin

Musisz pilnie zasilić flotę pojazdów swojej firmy. Nie chcesz lub nie możesz kupić nowych aut. Idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest wypożyczalnia samochodów. Jest to tańsza opcja niż zakup lub leasing. Nie musisz brać kredytów, wybierzesz takie auta, jakich potrzebujesz. Wszystko to na korzystnych warunkach. Posiadamy bogatą i elastyczną ofertę. Co się kryje pod hasłem, elastyczność? Kilka zagadnień, jak już wspomniałem wynajem aut jest tańszy niż leasing czy zakup. Miesięczne koszty wypożyczenia samochodu można wpisać, jako koszty uzyskania przychodu firmy. Dzięki temu pojawia się możliwość odprowadzania niższych podatków. Nie bierzesz na swoje barki długoterminowego zobowiązania finansowego, możesz zawrzeć umowę krótko lub długoterminową. Najpopularniejsze są umowy do 24 miesięcy. Stawki za wynajem samochodów są dopasowane do klienta. Nasza wypożyczalnia samochodów posiada szeroki wybór marek. Możesz dopasować samochód do swoich potrzeb. Jeśli w trakcie trwania umowy będziesz chciał przemodelować flotę, masz taką możliwość.

Wypożyczanie auta – co poza tym?

Oprócz korzyści finansowych i szerokiego wyboru pojazdów są i inne profity. Warto na początku wspomnieć o pełnym pakiecie ubezpieczeń i likwidacji szkód komunikacyjnych. To jest właśnie jeden z nich.  W dostępnych usługach znajduje się 24 godzinny assistance na terenie całego kraju. Szybka realizacja zlecenia i dostarczenie auta na adres wskazany przez klienta są naszym standardem. Gwarantujemy też zastępczy samochód w razie awarii. Gdy już jesteśmy przy temacie usterek, masz dostępną cały czas obsługę techniczną i serwisową. Bez dodatkowych opłat. Do tej listy można też dodać osobistego doradcę. W pakiecie są też takie detale jak wymiana i przechowywanie opon.

auto

Wynajem aut to nie to samo, co leasing. Dlatego też nie trzeba podpisywać stosu dokumentów. W przypadku zakupu nowego samochodu nierzadko potrzebujesz kredytu, a więc kolejne formalności. Nie zawsze też otrzymanie gotówki jest pewne. W przypadku wynajmu na firmę, procedura oceny finansowej jest uproszczona i nie tak rygorystyczna jak w banku. Zbierając wszystko razem, podpisujesz jedną umowę z jedną fakturą. Znajdują się na niej informacje o wszystkich płatnościach do uregulowania. Wszystko to, aby ułatwić klientowi życie – mówi nam specjalista z wypożyczalni.

Kilka słów podsumowania

Wypożyczalnia samochodów jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz rozwinąć firmę bez dużego wkładu własnego.

  • Charakteryzuje się niższymi kosztami niż zakup albo leasing.
  • Istnieje możliwość wykupienia auta po zakończeniu umowy. Nie jest to jednak konieczność. Dzięki temu to my musimy się martwić sprzedażą używanego samochodu. Ty możesz podpisać nową umowę i otrzymać nowy pojazd.
  • Decydując się na wynajem długoterminowy dostajesz połączenie „rent a car” i klasycznego leasingu operacyjnego. Czyli w skrócie kupujesz usługę transportową a nie samochód. Pozwala to na elastyczne dopasowywanie aut do indywidualnych potrzeb. Nawet w trakcie trwania umowy można wymienić auto.
  • Wszystkie nasze auta są nowe. Mamy też ofertę używanych samochodów. Posiadają aktualne przeglądy techniczne. Eliminuje to prawdopodobieństwo usterki. Jeśli jednak się zdarzy, to masz do dyspozycji samochód zastępczy i opiekę serwisową.