Męskie fryzury które są obecnie na topie

Wiosna niesie ze sobą powiew świeżości. To idealny czas na zmiany. Może warto nawet pomyśleć o nowej fryzurze? Na pierwszy rzut oka może tego nie widać, lecz mężczyźni mają wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór fryzury.

W zależności od grubości włosów i upodobań, opcje są różne – od bardzo krótkich włosów, przez dłuższe, zaczesane do tyłu oraz zupełnie długie. Dla każdego typu włosów można znaleźć wiele różnych fryzur, a co najważniejsze: warto eksperymentować! Oto, jakie fryzury są obecnie na topie.

Styl undercut

Jedną z gwiazd, która tej wiosny postawiła na fryzurę z podcięciem jest bez wątpienia David Beckham, czyli ikona stylu i dobrego smaku wśród celebrytów. Undercut popularny kilka lat temu powraca w pełnej krasie, a także z podniesionymi i lekko rozjaśnionymi włosami.

Podcięcie z czupryną na górze

Ta nowoczesna fryzura cieszy się powodzeniem od lat, jednak nadal utrzymuje się w wiosennych trendach na ten rok. Aktorem, który postawił na tę fryzurę jest Chris Hemsworth, choć w jego przypadku, przy nieco dłuższych włosy, efekt nie jest aż tak piorunujący, lecz nieco bardziej klasyczny.

„Messy”

W tym roku modna jest również fryzura w stylu „messy”, którą od lat noszą chociażby gwiazdy takie jak Robert Pattinson. Mówimy tu o dłuższych włosach, które choć nie są upięte, lekko cieniowane, ale przy tym dość równe, dzięki czemu możesz układać włosy tak jak np. aktor jednego z serialu Netflix Bridgerton,, Jonathan Bailey. Jest to fryzura bez zobowiązań i wręcz idealna dla osób, które nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na układanie włosów.

Buzz cut

Myśląc o najlepszej fryzurze dla mężczyzn o tej porze roku, nie sposób nie wspomnieć o „buzz”, czyli o wygolonej fryzurze, która jest na topie już od miesięcy. Celebrytą, które zdecydował się na taki styl fryzury jest znany wokalista reggaeton, Maluma, rozjaśniając włosy na blond, a następnie farbując je na głęboki róż. To typ fryzury, który jest łatwy do wykonania, ponieważ tak naprawdę wystarczy ogolić głowę, a następnie można poeksperymentować z kolorem włosów.

Fryzury dla mężczyzn z kręconymi włosami

Jeżeli masz kręcone włosy, nie ma nic lepszego niż wybór nieco dłuższej fryzury. Dzięki takiej fryzurze będziesz mógł zamaskować drobne niedoskonałości. To styl, który zyskał obecnie na popularności dzięki temu, że obecnie promuje go aktor Jack Dylan Grazer.

Fryzura w stylu mullet

W 2022 roku fryzura mullet szturmem zdobyła damskie fryzury, ale powoli staje się hitem również wśród mężczyzn. Jedną z gwiazd, które na nią postawiły, jest piosenkarz i aktor Troye Sivan, który również zdecydował się na bardzo „punkowe” uczesanie z nieco krótszymi bokami.

NOWOCZESNE, odważne CIĘCIA

Dla tych nieco odważniejszych, z mody nie wychodzą również nowoczesne, zuchwałe cięcia. Jednym z celebrytów, który zazwyczaj dużo eksperymentuje z włosami, jest piosenkarz Zayn Malik, którego możemy obecnie podziwiać w krótkiej fryzurze blond, niczym mały grzebień, lekko uniesionej na środku głowy.

Długie włosy

Jeśli chodzi o ogólne trendy, dużym powodzeniem cieszą się dłuższe włosy, które to dają niemalże nieskończone możliwości jeśli chodzi o ich przycięcie, formowanie, jak i układanie. Mając długie włosy możemy postawić je na żelu, zdecydować się na lekki nieład i wybrać nieco hipsterski czy też surferski styl.

Nie zapomnij o codziennej stylizacji

O ile dobre strzyżenie jest początkiem i podstawą każdej fryzury, o tyle stylizacja jest tym, co definiuje wygląd: Gdzie jest przedziałek? Czy włosy są podkreślone żelem, a może raczej woskiem? Czy grzywka opada miękko i naturalnie, czy też jest postawiona? Oprócz włosów, mężczyźni mogą bawić się także brodą. Twój styl może się całkowicie zmienić w zależności od tego, czy zapuścisz brodę czy też nie. W zależności na co się zdecydujesz, warto wybrać dobrego fryzjera męskiego we Wrocławiu ceny są różne w zależności od miejsca. To, co łączy wszystkie modne męskie fryzury w 2022 roku to to, że stawiają na męskość, są odważne i nieco ekstrawaganckie. Wiosenna metamorfoza jest warta każdej ceny, bo tam, gdzie liczy się nasze dobre samopoczucie i wyrażenie prawdziwego „ja”, nie warto oszczędzać.