Porozmawiajmy o gadżetach erotycznych

Gadżety erotyczne wzbogacają prowadzone życie seksualne oraz zabijają rutynę w sypialni, co ostatecznie wpływa pozytywnie na związek. Tego typu zabawki zwiększają erotyczną wyobraźnię i poprawiają intensywność doznań płynących z seksu oraz pieszczot.

Gadżety erotyczne w internetowym seks shopie

Od pewnego czasu, od kiedy kobieca masturbacja przestała być wstydliwym tematem i nie wymaga się od kobiet, by wstydliwe zaprzeczały że „to” robią, rynek akcesoriów erotycznych dla kobiet rozkwita coraz bardziej i bardziej. Czasy męskiej dominacji minęły i kobiety nie muszą skupiać się tylko i wyłącznie na zaspokojeniu mężczyzny – równie mocno liczy się damska przyjemność. Dlatego też gadżety erotyczne dla kobiet nie są przeznaczone wyłączenie do używania z partnerem, wręcz przeciwnie, coraz większym powodzeniem cieszą się takie zabawki, którymi kobiety mogą zaspokoić się samodzielnie. Między innymi są to wibratory dla Pań, masażery łechtaczki, kulki analne i wiele innych.

Wibratory dla Pań

Do najpopularniejszych akcesoriów erotycznych dla kobiet z pewnością należy zaliczyć wibratory. W sklepach z artykułami dla dorosłych można przebierać w kolorach, rozmiarach i kształtach. Najnowocześniejsze wibratory wykonane są z tak zwanej cyberskóry, która w dotyku do złudzenia przypomina swoją strukturą i elastycznością ludzką skórę, zaś swoim kształtem i rozmiarem w bardzo realistyczny sposób imitują penisa.

plug analny
Dziś branża erotyczna oferuje nam coraz bardziej odważne zabawki i gadżety erotyczne.

Cyberskóra jest bardzo dobrym materiałem, ponieważ szybko przyjmuje i utrzymuje temperaturę otoczenia, a także nie powoduje uczuleń. Wibratory nie ograniczają się jedynie do bycia atrapą członka, coraz więcej modeli posiada specjalne wypustki, często wibrujące, stymulujące dodatkowo odbyt lub łechtaczkę.

Najczęściej wibratory dają możliwość regulowania intensywności i częstotliwości wibracji, co od różnią je od kolejnego rodzaju zabawek – dilda, które przypominają rozmiarem i kształtem członka, jednak pozbawione są funkcji wibracji.

Realistyczne dilda

Dilda mogą być wykonane z rozmaitych materiałów, na przykład z lateksu, winylu, szkła, silikonu, czy też metalu.

Służą one do penetrowania zarówno pochwy, jak i odbytu. Niektóre rodzaje tych akcesoriów erotycznych posiadają na końcu przyssawkę, która umożliwia przytwierdzenie ich do podłoża. Istnieją także dilda podwójne, które mogą być używane przez dwie kobiety jednocześnie, gdzie obydwie kobiety są stymulowane naraz.

Szeroki wybór akcesoriów erotycznych

Istnieją też akcesoria erotyczne przeznaczone stricte do stymulacji odbytu, należą do nich chociażby korki i koraliki analne. Korki, zwane też wtyczkami lub plugami, po umieszczeniu w odbycie zostają tam nieruchomo, co powoduje przyjemne uczucie wypełnienia oraz podrażnia wnętrze odbytu, co powoduje miłe doznania. Koraliki zaś, wyglądem przypominające nieco sztywniejszy sznur korali, należy wsuwać i wysuwać, przez co stymulują mięśnie zwieracza sprawiając tym samym przyjemność.

Korki oraz koraliki mogą być używane także przez mężczyzn, którym niestraszne są pieszczoty analne. Jakakolwiek by ta zabawka erotyczna nie była, należy pamiętać o higienie, która w przypadku seksu jest bardzo ważna. Po każdym użyciu gadżet trzeba dokładnie umyć (najczęściej wystarczy woda z mydłem, czasem powinno się użyć specjalnych preparatów) i zdezynfekować.