Wózki widłowe Lindowe – gwarancja jakości

nowy-wozek-widlowy

Prowadzimy firmę, której funkcjonowanie opiera się na wózkach widłowych. Nasz wyeksploatowany sprzęt odmawia posłuszeństwa. Potrzebujemy nowego i to pilnie. Decyzji o zakupie nie należy podejmować w pośpiechu. Trzeba się dobrze zastanowić. Na jaką markę postawić? Śmiało, bez obaw można nabyć wózki widłowe Linde. Sprawdzą się w każdym zadaniu. Zdecydowanie warto.

Wiodąca firma

Firma Linde jest jednym z wiodących producentów wózków widłowych. Jej produkty znane są z wydajności, ergonomii i urzekającego design. Dla każdego właściciela firmy liczą się koszty utrzymania sprzętu. Chcemy zarabiać a nie ciągle dokładać. Wózki Linde są tanie w utrzymaniu poprzez swoją niezawodność. Wiadomo jednak, że każdy sprzęt się zużywa. Wózki widłowe pracują niemal bez przerwy, więc siłą rzeczy awarie się zdarzają. W przypadku produktów Linde, w razie kłopotów, mamy do dyspozycji cztery centra serwisowe w Polsce. Znajdują się w Warszawie, Poznuzycie-wozka-widlowegoaniu, Sosnowcu i Wrocławiu. Do tego 95 mobilnych warsztatów serwisowych i 170 wysoko wykwalifikowanych pracowników serwisu. Daje to pewność, że w razie poważnej usterki, znajdziemy profesjonalną pomoc.

Co wyróżnia wózki widłowe Linde?

Przechodzimy teraz do samych wózków. W ofercie możemy znaleźć modele spalinowe, elektryczne, z napędem LPG. Skupiamy się na wózkach składowania. Za przykład weźmiemy sobie wózki elektryczne. Występują w trójkołowej lub czterokołowej konfiguracji. Posiadają szeroki zakres konfiguracji, dzięki temu są gotowe sprostać wielu wymaganiom. Wózki widłowe Linde wyposażono w mocne, bezobsługowe silniki AC. Połączone z dwupedałowym systemem sterowania dają dużą elastyczność, wydajność i precyzję. Wózki zaprojektowane są z myślą o potrzebach operatora. Na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo i komfort. Bezpieczeństwo zapewnia Linde Protector Frame. Jest to strefa ochronna powstała poprzez połączenie kabiny operatora z ramą ochronną. Dzięki takim innowacją, firma Linde jest wiodącym producentem wózków widłowych na świecie.

Bezpieczna inwestycja

Decydując się na zakup wózka widłowego, musimy wszystko dokładnie przeanalizować. Do czego będzie nam potrzebny? Jakie funkcje interesują nas najbardziej? Wybierając sprzęt firmy Linde mamy zagwarantowaną wysoką jakość. Duży nacisk na wielofunkcyjność, sprawia, że wózki tego producenta sprawdzą się przy wielu zadaniach. Łatwość obsługi jest kolejnym atutem. W razie awarii mamy do dyspozycji sieć serwisową z usługami na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest też estetyczny design. Kupując wózek Linde szybko przekonamy się, że dobrze wydaliśmy pieniądze. Nasi pracownicy będą w stania wykonać każde zadanie w oszczędny i bezpieczny sposób.