Chińskie wózki widłowe Lonking – gwarancja jakości

nowy-wozek-widlowy

Prowadzimy firmę, której funkcjonowanie opiera się na wózkach widłowych. Nasz wyeksploatowany sprzęt odmawia posłuszeństwa. Potrzebujemy nowego i to pilnie. Decyzji o zakupie nie należy podejmować w pośpiechu. Trzeba się dobrze zastanowić. Na jaką markę postawić? Śmiało, bez obaw można nabyć wózki widłowe Linde. Sprawdzą się w każdym zadaniu. Zdecydowanie warto.

Wiodąca firma

Firma Linde jest jednym z wiodących producentów wózków widłowych. Jej produkty znane są z wydajności, ergonomii i urzekającego design. Dla każdego właściciela firmy liczą się koszty utrzymania sprzętu. Chcemy zarabiać a nie ciągle dokładać. Wózki lonking są tanie w utrzymaniu poprzez swoją niezawodność. Wiadomo jednak, że każdy sprzęt się zużywa. Wózki widłowe pracują niemal bez przerwy, więc siłą rzeczy awarie się zdarzają. We Wrocławiu dystrybutorem chińskiej firmy lonking – jest ALTRI

Co wyróżnia wózki widłowe Lonking?

Przechodzimy teraz do samych wózków. W ofercie możemy znaleźć modele spalinowe, elektryczne, z napędem LPG. Skupiamy się na wózkach składowania. Za przykład weźmiemy sobie wózki elektryczne. Występują w trójkołowej lub czterokołowej konfiguracji. Posiadają szeroki zakres konfiguracji, dzięki temu są gotowe sprostać wielu wymaganiom. Wózki widłowe Linde wyposażono w mocne, bezobsługowe silniki AC. Połączone z dwupedałowym systemem sterowania dają dużą elastyczność, wydajność i precyzję. Wózki zaprojektowane są z myślą o potrzebach operatora. Na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo i komfort. Bezpieczeństwo zapewnia Protector Frame. Jest to strefa ochronna powstała poprzez połączenie kabiny operatora z ramą ochronną. Dzięki takim innowacją, firma Linde jest wiodącym producentem wózków widłowych na świecie.

Bezpieczna inwestycja

Decydując się na zakup wózka widłowego, musimy wszystko dokładnie przeanalizować. Do czego będzie nam potrzebny? Jakie funkcje interesują nas najbardziej? Wybierając sprzęt chińskiej firmy Lonking mamy zagwarantowaną wysoką jakość. Duży nacisk na wielofunkcyjność, sprawia, że wózki tego producenta sprawdzą się przy wielu zadaniach. Łatwość obsługi jest kolejnym atutem. W razie awarii mamy do dyspozycji sieć serwisową z usługami na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest też estetyczny design. Kupując chiński wózek widłowy szybko przekonamy się, że dobrze wydaliśmy pieniądze. Nasi pracownicy będą w stania wykonać każde zadanie w oszczędny i bezpieczny sposób.