Wszystko co powinieneś wiedzieć o marce Butzbach

Rynek bram dla przemysłu to zdecydowanie wymagająca gałąź przemysłu, w której nie ma miejsca na półśrodki, rozwiązania tymczasowe i zawodne systemy sterujące. Nieustannie rozwijające się sektory przemysłu sprawiają, że wykorzystywane przez nie budynki muszą być gotowe do spełnienia najwyższych standardów technicznych. Istotnym elementem są tu oczywiście bramy, które nie tylko organizują wnętrza hal przemysłowych i magazynów, dzieląc je na mniejsze pomieszczenia, ale też usprawniają transport i pracę branży logistycznej w każdej sekundzie dnia. Jednym z kluczowych producentów bram dla przemysłu jest marka Butzbach, która na polskim rynku działa już od 1993 roku. Co warto o niej wiedzieć i dlaczego to właśnie produkty Butzbach zdobyły tak ogromne uznanie na tle konkurencji?

Historia marki Butzbach

Jeden z wiodących producentów bram przemysłowych na rynku polskim i europejskim, marka Butzbach to symbol niemieckiej jakości i wiarygodności. Działająca w Polsce już od 1993 roku marka nieustannie od 25 lat usprawnia działanie hal produkcyjnych, magazynów, fabryk, a nawet warsztatów samochodowych w całym kraju. Choć oczywiście większość produkcji odbywa się w głównych fabrykach na terenie Niemiec, początki obecności marki w Polsce można prześledzić do Karpinia k. Warszawy, gdzie początkowo otworzono zarówno pomieszczenia biurowe, jak i część produkcyjną polskiego oddziału. Dziś oficjalnym, autoryzowanym partnerem marki na terenie Polski jest firma Torsystem Butzbach.

Firma Butzbach dała się poznać jako zaufany partner w zakresie bram przemysłowych. Precyzja działania, nowoczesne technologie oraz wysokiej jakości materiały to cechy charakterystyczne produktów tej marki.

Co warto wiedzieć o Butzbach – prezentacja marki

Bramy przemysłowe to przede wszystkim rozwiązania skrajnie indywidualne, wymagające od producentów niezwykłej elastyczności i możliwości dostosowania projektów do konkretnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Butzbach, będący wiodącym producentem bram przemysłowych na rynku europejskim proponuje jednak znacznie więcej, niż tylko niemiecką precyzję, niezawodność i jakość wykonania. Grono przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na korzystanie z rozwiązań Butzbach docenia przede wszystkim niepowtarzalne połączenie nowoczesnych rozwiązań technicznych z wysokimi walorami estetycznymi bram. To dzięki nim nawet najprostsze centrum logistyczne może wyglądać naprawdę dobrze.

Butzbach to także synonim indywidualizmu. Z tak różnorodnym rynkiem produkcyjnym i przemysłowym nie ma dziś dwóch jednakowych firm, wykazujących takie same potrzeby i oczekiwania względem stosowanych przez siebie technologii. Butzbach kładzie nacisk na indywidualne rozwiązania, precyzyjnie dopasowane do wymagań klientów, możliwe do zmodyfikowania zarówno pod kątem konkretnych rozwiązań technicznych, jak i oprawy estetycznej. Najlepszym dowodem na mnogość zastosowań są jednak sami klienci, wśród których Butzbach może wymienić renomowane linie lotnicze, obiekty wojskowe czy wiele międzynarodowych korporacji i koncernów.

Z produktów Butzbach korzystają największe firmy. Klienci wybierający produkty tej marki zaufali wieloletniej tradycji i bezkompromisowości w tworzeniu rozwiązań dla przemysłu.

Oferta Butzbach – nowoczesne rozwiązania na rynku bram przemysłowych

Bramy przemysłowe Butzbach znane są w całej Europie, jednak to, o czym nie każdy ma świadomość, to mnogość technologii, jakie marka wprowadziła na ten specyficzny rynek. To właśnie Butzbach jako pierwszy zaproponował wypełnianie paneli bram włóknem szklanym, dzięki któremu bramy są trwalsze niż kiedykolwiek. Dziś to właśnie do nich zwracają się przedsiębiorcy potrzebujący nietypowych rozwiązań, w tym także niespotykanych na co dzień bram całkowicie przeźroczystych.

Co znajdziesz w ofercie marki? Przegląd szerokiego asortymentu rozpoczniemy od bram hangarowych, które charakteryzują się wszystkim ponadprzeciętnym rozmiarem, wysoką odpornością na obciążenia i niezwykłą wytrzymałością przy nawet najgorszych warunkach atmosferycznych. Wykonane z wspomnianego już włókna szklanego dają nie tylko możliwość wygodnego przeszklenia całego wnętrza, ale przede wszystkim nie odbijają fal radarowych, co na lotniskach i w obiektach wojskowych jest bardzo mile widziane. Obok ogromnych bram hangarowych należy wspomnieć także o znacznie bardziej tradycyjnych bramach segmentowych, które zaprojektowano specjalnie na potrzeby hal produkcyjnych, warsztatów, magazynów i wszelkich zastosowań przemysłowych. Na koniec warto wymienić jeszcze bramy szybkobieżne, które pozwalają na oszczędność czasu i przestrzeni dla niezakłóconego ruchu pieszego wewnątrz hal produkcyjnych, w tym także wymagających specjalnego traktowania przestrzeniach w branży spożywczej.

Butzbach to jednak nie tylko producent bram, ale też szereg doświadczonych ludzi gotowych do pomocy klientowi na każdym etapie użytkowania. Od projektu, przez montaż, aż po usługi serwisowe, niemiecki gigant pokazuje, że wysoką jakością wyrobów i niecodziennym podejściem do obsługi klienta można osiągnąć naprawdę wiele.