Zegarki Ice Watch – modne zegarki na każdą okazję

Historia zegarków Ice Watch zaczyna się w 2007 roku, kiedy to Jean-Pierre Lutgen postanowił zbudować markę, którą dziś znamy na całym świecie.

Nie bał się przy tym uciekać do odważnych chwytów reklamowych. Twórcy przyświecało hasło “Change. You Can”. Komu są dedykowane zegarki Ice Watch?

Jak zegarek zmienia świat? Skuteczna promocja nietuzinkowej marki

Twórca marki wychodzi z założenia, że człowiek może zmienić bardzo dużo, a do tego może dokonywać zmian w bardzo korzystny sposób. Jako że zmiany kojarzone są z ludźmi młodymi i dynamicznymi, zegarki Ice Watch są skierowane w dużej mierze do takich osób, lecz nie tylko.

Lutgen już od dawna wiedział, że obecnie nie wystarczy obiecać klientowi “dobrej jakości w niskiej cenie” – współcześni konsumenci chcą czegoś więcej, a zegarki ice wychodzą idealnie naprzeciw “tego czegoś”. W jaki sposób?

“Change. You Can.” – to hasło ma nie tylko przekonywać ludzi do brania życia w swoje ręce, lecz też świadczyć o nawiązywaniu współpracy wyłącznie z zaufanymi podmiotami. Jeszcze przed założeniem firmy wszystko było wykalkulowane na uzyskanie jak największego zysku, przy jednoczesnym zagwarantowaniu klientom dobrej jakości, tak by nie była ona jedynie pustym hasłem.

Jak Ice Watch trafił do serc konsumentów?

Tutaj dużą rolę odegrała wyjątkowo śmiała strategia marketingowa. Jednym z jej elementów było tzw. lokowanie produktu, czyli użyczanie zegarków do teledysków znanych gwiazd kultury pop, takich jak Katy Perry, czy też The Black Eyed Peas. 

Innym krokiem była kampania reklamowa, mająca na celu wypromowanie linii zegarków o nazwie “F*** Me I’m Famous”. Udział w tworzeniu kolekcji miał znany muzyk David Guetta, a twarzą kampanii została jego ówczesna żona, Cathy Guetta.

Kolejnym wyróżnikiem zegarków Ice Watch są wyjątkowo intensywne kolory, bardzo szybko wyróżniające się z tłumu. Opaska zegarka wykonana jest z połączenia tworzywa sztucznego i silikonu, dzięki czemu charakteryzuje się całkiem dużą wytrzymałością, co ma szczególne znaczenie dla aktywnych fizycznie nastolatków.

Ice Watch dla miłośników motoryzacji

Napisaliśmy o tym, że zegarki Ice Watch są skierowane przede wszystkim do osób młodych. Tak w istocie jest, lecz warto tutaj wspomnieć również o osobach młodych duchem. Jeśli lubisz odważne, żywe kolory i nie masz nic przeciwko drobnemu wyróżnieniu się z tłumu, zegarki Ice Watch na pewno przypadną Ci do gustu.

Odpowiadając jednak na pytanie, komu są dedykowane zegarki Ice Watch, nie sposób nie wspomnieć o… miłośnikach samochodów. Linia “BMW Motorsport” charakteryzuje się wyglądem nawiązujących do wnętrz najpopularniejszych aut niemieckich.

Ice Watch dla najmłodszych? Dlaczego nie!

Szukając modeli najlepszych dla siebie, nie zapominajmy o tym, że najmłodsi również ucieszą się z miłego dla oka gadżetu, którym zabłysną na szkolnym podwórku. Właśnie z myślą o nich powstała m.in. kolekcja Ice Watch Mini, których różnorodność i bogactwo kolorów zachwycą nawet najbardziej wybredną pociechę.

ice watch

Ice Watch dla… wszystkich

Pisaliśmy powyżej o zegarkach dla młodych ciałem i duchem, o zegarkach dla miłośników czterech kółek i dzieci. Dla kogo jeszcze mogą być te kultowe zegarki? Tak naprawdę nadają się one dla wszystkich.

Dla wszystkich, którzy pragną mieć na własność czasomierz idealnie sprawdzający się na co dzień, i jako stylowy dodatek pozwalający w szczególny sposób wyrazić siebie przy mniejszych i większych okazjach, na które sprawdzi się np. linia Ice Watch Vintage.

Jak zatem widać, twórca marki przygotował się praktycznie na każdą okazję, każdą potrzebę i jest dzięki temu w stanie zaproponować zegarek dopasowany właśnie do Ciebie. Do Twoich potrzeb i stylu życia. Jeśli chcesz być jak Jean-Pierre Lutgen, założyciel jednej z najbardziej kultowych marek zegarków i chcesz mieć wyjątkową stylizację w każdej sytuacji, postaw na zegarki Ice Watch.

A jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz bliżej poznać całą kolekcję, odwiedź sklep internetowy ekokarat.pl.