Dlaczego warto skorzystać z usług Opty-Dom Development?

Dom jest czymś, co większość z nas kupuje raz w życiu. Oprócz współczynnika emocjonalnego i związanych z nim marzeń, posiadanie domu niesie ze sobą duże zaangażowanie finansowe, które wymaga zaplanowania. Gdy stawką jest tak wiele, staje się niezwykle ważne dla każdego nabywcy domu, aby upewnić się, że wybrał odpowiedniego dewelopera.

Na co zwrócić uwagę wybierając dewelopera?

Pierwszym krokiem jest poznanie reputacji dewelopera. Powinniśmy sprawdzić jego stronę internetową i poprzednie inwestycje. Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami powinniśmy przejść do liczb. Pierwszą jaka nas interesuje jest rok powstania firmy. Jeżeli dany deweloper funkcjonuje na rynku od wielu lat i ma za sobą kilka realizacji to możemy mieć pewność, że jest on odpowiedzialnym parterem biznesowym, który będzie w stanie zapewnić nam dom naszych marzeń.

Jeśli jesteś przekonany, że deweloper ma dobrą reputację i terminowo realizuje projekty, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na jakość konstrukcji. Zapoznaj się z materiałem używanym przez dewelopera do budowy. Jeśli deweloper uzyskał zadowalającą ocenę wszystkich powyższych wskaźników, to możemy być spokojni, że podjęliśmy dobrą decyzję.

Dlaczego warto skorzystać z usług Opty-Dom Development?

Firma Opty-Dom Development rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku, czyli utrzymuje się na rynku od 14 lat. To długi okres czasu, gdzie deweloper pokazał, że jest godnym zaufania partnerem.

Pierwszą inwestycją firmy był Ośrodek Usług Paramedycznych w Kiełczowie, który znajduje się przy ulicy Wrocławskiej 79a. Ma on objętość 1270 m3 i mieści się w nim Fitness Club.

Jeżeli jednak szukamy naszego idealnego domu to bardziej interesują nas realizacje takich inwestycji. Tutaj świetnym przykładem profesjonalizmu i najwyższej jakości działań dewelopera jest Osada Agrestowa. Jak każda poważna budowa również tutaj prace zostały podzielone na cztery etapy. Pierwszy z nich zakończył się w marcu 2009 roku, a ostatni został oddany do użytku w lipcu 2013 roku. Łącznie w trakcie całej inwestycji Opty-Dom Development wybudował i sprzedał aż 24 apartamenty w budynkach willowych wielorodzinnych i jednorodzinnych.

Jak widać firma Opty-Dom Development ma wieloletnie doświadczenie w budowie tak skomplikowanych inwestycji. Prócz najwyższej jakości usług warto zauważyć, że deweloper często pracuje w Kiełczowie. Zna więc dokładnie lokalny rynek nieruchomości.

Mieszkanie pod Wrocławiem obok Długołęki

Nowa inwestycja Opty-Dom Development – Aleja Lawendowa

Obecną inwestycją Opty-Dom Development jest Aleja Lawendowa. To rozbudowa kameralnego, luksusowego osiedla w podwrocławskim Kiełczowie, właśnie przy ulicy Lawendowej. To wyjątkowa inwestycja tej firmy ze względu na mnogość atutów. Szeregówki w Kiełczowie mają bardzo atrakcyjną lokalizację. Z jednej strony zapewniają nam bliskość natury i odpoczynek od miejskiego gwaru. Jednocześnie mieszkania te znajdują się zaledwie 4 kilometry od dużego centrum handlowego i 10 kilometrów od wrocławskiego rynku. Z łatwością więc możemy korzystać zarówno z uroków przedmieść, jak i z miejskich atrakcji. Co więcej w okolicy kursuje komunikacja miejska.

Warto zwrócić uwagę, że w tej inwestycji firmy Opty-Dom Development znajdziemy ciekawy i szeroki wybór apartamentów w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Obecnie trwają pracę nad drugim etapem realizacji Alei Lawendowej. Pierwszy etap inwestycji został oddany do użytku w zeszłym roku i składał się z 44 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych.

Współpraca w firmą Opty-Dom Development to gwarancja dobrze wykonanych usług i bezpieczeństwa. To przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, które wie, co robi.