Opłaca się długoterminowe wynajęcie busa do przewozu pracowników?

Wypożyczalnia aut dostawczych

W przeciwieństwie do aut osobowych, własnościowych busów czy aut dostawczych z całą pewnością jest o wiele mniej. Tymczasem bywają sytuacje w których pojemny pojazd staje się koniecznością. Wynajem aut dostawczych cieszy się ogromną popularnością w takich przypadkach.

Jest to idealne wsparcie nie tylko podczas organizowania większych imprez, typu ślub, chrzciny, wieczór panieński lub wieczór kawalerski, ale również podczas przeprowadzek, wakacji w większym gronie lub niespodziewanego wyjazdu. Bywa również, że pojemnych busów poszukują również pracodawcy, którym zależy na sprawdzonym transporcie dla pracowników.

Wynajem samochodów dostawczych – warunki

Decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni busów, warto pamiętać o tym, że różne firmy oferują w tym zakresie różne warunki. Niezależnie więc od tego z jakimi opiniami na temat danej placówki się spotkamy, zawsze należy dokładnie i samodzielnie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami współpracy. wynajem busów podkarpackieW sytuacji, gdy planujemy dalszą podróż, warto sprawdzić stan techniczny pojazdu, by w trakcie korzystania z wynajętego samochodu nie spotkała nas żadna niemiła niespodzianka.

Na uwadze należy mieć również czas korzystania z wynajmowanego przez nas samochodu. Bardzo często bywa bowiem tak, że długoterminowe wypożyczenie auta jest korzystniejsze od tego krótkoterminowego. Ceny za jeden dzień korzystania z busa są w takich przypadkach z reguły niższe.

Wynajem busów – podkarpackie

Firmy działające w branży wypożyczania i wynajmu aut dostawczych działają na terenie całej Polski. Podkarpackie pochwalić może się na przykład Rent-er, które oferuje u siebie auta wymieniane średnio co 2 lata. Taki zabieg daje gwarancję pewności i niezawodności pojazdów, a także pewną oszczędność, bo dzięki najnowszym zdobyczom techniki zastosowanym w sinikach proponowanych samochodów, charakteryzują się one większą mocą przy jednoczesnym mniejszym zużyciu paliwa.

Każde auto w wypożyczalni samochodów dostawczych jest wyposażone w klimatyzację, elektryczne szyby, ładowarkę, radio CD mp3 z bluetooth i kilka gniazdek USB, a także oryginalną przegrodę oddzielającą część pasażerską od ładunkowej. Co więcej, furgony brygadowe mają również fabryczne zabudowy pasażerskie, które wyposażone są w oryginalne fotele i pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera.

Opłaca się długoterminowe wynajęcie busa do przewozu pracowników?

Bus 9-cio osobowyNa przykładzie wspomnianego już Rent-er widać dokładnie, że długoterminowe wynajęcie auta jest jak najbardziej opłacalne. Cennik przedstawiający zakres cen poszczególnych aut z wyróżnieniem na wynajem powyżej 30-dniowy i 6-dniowy dobitnie to pokazuje. To dobra wiadomość nie tylko dla podróżujących, ale także pracodawców poszukujących transportu dla swych pracowników.

Furgony maxi POWER PLUS wypożyczyć można bowiem już za 109 złotych za dobę w przypadku czasu powyżej 30 dni. Te same samochody w wynajmie do 6 dni, kosztują jednak 179 złotych za dobę. Furgony średnie COMFORT PLUS w okresie powyżej 30 dni kosztują 89 złotych za dzień, a w drugim przypadku 159 złotych. A furgony małe ECO MAX kolejno 69 złotych i 129 złotych i furgony brygadowe maxi POWER PLUS 109 złotych i 195 złotych.

Do wyboru pozostaje więc nie tylko ilość dni od których zależy cena konkretnego samochodu, ale również on sam. Pracodawca, który szuka transportu dla swoich pracowników w Rent-er znajdzie busy 7-osobowe i 9-osobowe. Co więcej, w trakcie podpisywania umowy może zdecydować się również na skorzystanie z usług kierowcy. Oczywiście jest to opcja dodatkowo płatna, jednak w niektórych przypadkach konieczna.