Polska szkółka narciarstwa w Alpach

Szusowanie na alpejskich stokach to bardzo popularna forma rekreacji podczas zimowych miesięcy. Chociaż w Polsce również mamy piękne góry, rośnie jednak liczba amatorów szusowania na nartach właśnie w Alpach. Dlaczego tak chętnie je wybieramy? Jakie są największe zalety nauki jazdy właśnie tam?

 Alpy – czym kuszą nas najbardziej?

Piękne widoki. Alpy należą bez wątpienia do gór nieco wyższych niż nasze, co dla wielu jest ich niewątpliwym atutem. Zjazdy z wyższych stoków górskich to znacznie większe doznania, jakich nie doświadczymy w Polsce. W dodatku sam fakt “wyrwania się” gdzieś za granicę może być kolejnym powodem, dla którego tak chętnie udajemy się właśnie tam.

Świetna infrastruktura. W Alpach korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i mamy zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa. Na stoku pomocy udziela nam wykwalifikowana obsługa, sprawne i bezpieczne wyciągi dają nam większy komfort korzystania, a innowacyjne systemy naśnieżania gwarantują dobre warunki do jazdy przez cały sezon. Można też często usłyszeć o większej kulturze, panującej wśród narciarzy.

Obok świetnie spędzonego czasu na samym stoku narciarskim w Alpach, istnieje wiele atrakcyjnych rozrywek poza nim w stylowych restauracjach, ośrodkach odnowy czy wygodnych hotelach.

Niespotykana atmosfera. Będąc na miejscu, będziemy mieli niepowtarzalną okazję zanurzyć się w miejscową kulturę i usłyszeć ludowe pieśni, skosztować największych regionalnych przysmaków, czy też usłyszeć interesujące historie. Alpy bez wątpienia są świetnym miejscem na zimowy wypad!

wyciąg narciarski

Szusowanie na stokach Alp – dlaczego warto uczyć się właśnie tam?

Wybierając ofertę dobrej szkoły narciarskiej, warto rozważyć polską szkołę narciarstwa w Alpach. Dlaczego? Przede wszystkim, tam szusować na nartach można nawet poza sezonem – oferowany turystom lodowiec Stubai jest miejscem, gdzie na śnieg można liczyć od października aż do czerwca. Lodowiec Stubai to największy teren narciarski, jaki może nam zaoferować Austria.

Niezapomniane krajobrazy na platformie widokowej, która mieści się na poziomie 3210 m n.p.m, na szczycie o nazwie Top of Tyrol, to kolejny powód, dla którego warto się tam wybrać. Mówiąc zaś o zaletach stricte dotyczących narciarstwa, warto wspomnieć o dostępie aż do 26 nowoczesnych kolejek linowych i tras liczących łącznie aż 110 km!

Planując rodzinny wyjazd w Alpy, warto zorganizować go we współpracy z biurem podróży Beskid Travel. Pomożemy Ci wybrać najlepsze apartamenty, które zapewnią Tobie i Twojej rodzinie oczekiwany poziom komfortu, nie rujnując jednocześnie domowego budżetu. Dlaczego właśnie my? Oferujemy Ci wyjazd w wyjątkowe miejsce, w którym mogą świetnie bawić się nie tylko dorośli, lecz też i dzieci.

wyjazd na narty w alpy

Dzieciom oferujemy liczne konkursy i zabawy, podczas gdy rodzice mogą w tym czasie skorzystać z treningów narciarskich lub poświęcić czas na relaks w ośrodku spa & wellness. Niewątpliwą zaletą, szczególnie w obecnych czasach jest też to, że mamy pełną gwarancję nadającego się do jazdy, śnieżnego stoku.

Rodzinny wyjazd w Alpy może, a nawet powinien być połączeniem przyjemnego z pożytecznym, czyli łączyć w sobie profesjonalny trening jazdy na nartach z dobrą zabawą, jaką możesz przeżyć właśnie na lodowcu Stubai. Oprócz samych szaleństw liczy się też dobre zakwaterowanie. W biurze podróży Beskid Travel proponujemy Ci atrakcyjne apartamenty w przystępnych cenach za osobę, pełną opiekę nad dziećmi podczas szkolenia narciarskiego dla dorosłych i do tego dodatkowy czas zabaw w godzinach popołudniowych.

Jazda na nartach może być naprawdę ogromną przyjemnością – pozwól nam sprawić, by tak właśnie było i powierz nam organizację swojej podróży!