Prezenty na specjalne okazje

Zakup odpowiedniego, ciekawego, oryginalnego i pomysłowego upominku na Walentynki może nierzadko nastręczać nam wielu trudności i problemów. Jednakże śmiało można wybrać dla ukochanego niewielki, sympatyczny drobiazg, na przykład śmieszny gadżet. Rozwiązanie takie proponujemy jednakże osobom, będącym w trwałym związku.

Prezent dla faceta

Chłopakowi z powodzeniem wręczyć można na Walentynki również pomysłową i stylową kartkę okolicznościową ze szczerymi życzeniami lub miłosnym wierszykiem. Warto taką kartkę wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej do adresata, dołączając do niej melodyjkę, filmik lub wspólne zdjęcia.

Panowie z pewnością ucieszą się także z bardziej praktycznych upominków. Aby trafnie wybrać pożądany prezent dla swojego partnera, narzeczonego lub dla męża warto zastanowić się nad jego zainteresowaniami oraz pasjami. W ten sposób o wiele łatwiej będzie można wytypować ciekawy prezent, który z pewnością przypadnie ukochanemu do gustu oraz stanie się wyrazem naszych ciepłych uczuć wobec niego.

Z okazji Walentynek mężczyźnie sprezentować możemy przykładowo wygodny, modny i stylowy zegarek z efektowną bransoletą lub komplet zapinek do mankietów i krawatu. Jeśli Święto Zakochanych pokrywa się z Waszą rocznicą możecie z powodzeniem zafundować sobie w ten dzień romantyczną kolację lub wspólny wyjazd w ciekawe miejsce. Małżonkowi lub partnerowi możemy przy takiej okazji wręczyć również piękny sygnet z wygrawerowaną datą ślubu lub imieniem ukochanej.

O ile Panom z powodzeniem możemy wręczać przy różnych ważnych okazjach męską biżuterię, powinniśmy jednakże zrezygnować z kupowania im bielizny, szczególnie bardziej wyzywającej i odważnej. Zdecydowanie lepiej będzie zdecydować się na przykład na pomysłową koszulkę ze śmiesznym nadrukiem lub bokserki dla ukochanego z rymowanym wierszykiem lub zabawnym obrazkiem. Uniwersalnym prezentem walentynkowym dla Panów okazują się również książki czy płyty z ulubioną muzyką. Taki drobny upominek możemy dodatkowo efektownie zapakować i przewiązać czerwoną, szeroką tasiemką.

Podobnie jak przy innych okazjach, tak również na Walentynki chętnie obdarowujemy się nawzajem z bliskimi i ukochanymi osobami. Warto więc odpowiednio wcześniej rozpocząć poszukiwania ciekawego, pomysłowego i przede wszystkim wyrażającego nasze ciepłe uczucia prezentu dla ukochanej.

Co kupić kobiecie?

Dziewczynie z tej okazji warto więc wręczyć przykładowo sympatycznego pluszaka. Rozwiązanie takie polecamy w szczególności parom o krótkim stażu oraz nastolatkom. Do maskotki warto też dołączyć efektowną kartkę walentynkową z serduszkami lub wizerunkiem amorka. Pocztówkę taką można wysłać do dziewczyny zarówno za pośrednictwem poczty tradycyjnej, opakowując ją w elegancką kopertę. Dobrym rozwiązaniem może też okazać się przesłanie ukochanej e-kartki za pośrednictwem Internetu, do której z powodzeniem dołączyć można wspólne zdjęcia, miłosne wierszyki lub zabawne rymowanki.

Prezenty

Parom o dłuższym stażu proponujemy również zakup efektownej, eleganckiej biżuterii dla ukochanej. W Dzień Zakochanych warto wręczyć swojej Walentynce piękny komplet, składający się na przykład z kolii, bransoletki lub długich kolczyków ze srebra, złota lub ze szlachetnymi kamieniami bądź bursztynem. Doskonałym prezentem walentynkowym z pewnością okaże się również wymarzony pierścionek zaręczynowy, szczególnie jeśli dołączymy do niego bukiet czerwonych róż.

Świetnym i trafionym prezentem dla żony lub partnerki z pewnością okaże się również zmysłowa, seksowna bielizna. Warto, by był to komplet w czerwonym kolorze, będącym symbolem miłości i namiętności. Wręczania na prezent wyzywającej i odważnej bielizny nie poleca się jednakże parom o krótszym stażu. Upominek taki może być w tym przypadku źle odebrany, podobnie jak wręczanie na Walentynki kosmetyków, szczególnie takich jak kremy przeciwzmarszczkowe.

Walentynki z powodzeniem mogą też okazać się rodzinnym świętem. Do wykonania prezentów można więc zachęcić najmłodszych domowników, by wspólnie z nimi przygotować efektowne upominki dla rodziców, dziadków lub rodzeństwa. Rodzinie z okazji Święta Zakochanych można obok symbolicznej kartki wręczyć także słodki prezent, na przykład w postaci kosza ze słodyczami lub bombonierki z czekoladkami.

Nierzadko dobór odpowiedniego prezentu dla mężczyzny może okazać się trudny lub dość problematyczny. W niniejszym artykule postaramy się więc odpowiedzieć na pytanie, z jakiego podarku walentynkowego Wasz mężczyzna ucieszyłby się najbardziej?

Przykładowo narzeczonemu w Dzień Zakochanych śmiało możemy wręczyć płytę ulubionego wykonawcy lub ciekawą książkę. Niewątpliwie świetnym prezentem dla pary o krótszym stażu będzie też efektownie i oryginalnie oprawione Wasze wspólne zdjęcie. Warto dołączyć do niego miłosną dedykację, elegancką sentencję lub żartobliwy, okazjonalny wierszyk.

Uniwersalnym prezentem walentynkowym dla chłopaka lub partnera z pewnością okażą się kosmetyki. W odróżnieniu od upominków dla Pań, kosmetyki męskie nie zostaną źle odebrane. Warto więc wybrać na tę okazję praktyczny zestaw, obejmujący na przykład nowoczesną maszynkę do golenia, dezodorant lub wodę po goleniu. Dobrym wyborem na okolicznościowy upominek będzie także ulubiony zapach perfum w eleganckim opakowaniu.

Narzeczonemu możemy sprawić na Walentynki również stylowe i efektowne zapinki do krawatu lub mankietów bądź grawerowany sygnet z barwnym oczkiem. Na męskiej biżuterii wręczanej z okazji Święta Zakochanych z powodzeniem można umieścić datę Waszych zaręczyn, znany cytat o miłości lub własne imię. Biżuteria męska, podobnie jak modne zegarki mogą więc stanowić zarówno stylowy jak i praktyczny upominek.

Prezenty okolicznościowe

Nierzadko na okolicznościowe prezenty dla Panów wybiera się również bieliznę. O ile w przypadku par o krótkim stażu powinna to być przede wszystkim żartobliwa bielizna, na przykład bokserki w serduszka lub ze śmiesznym obrazkiem, o tyle trafionym upominkiem dla męża może być również erotyczna bielizna. Warto jednakże zdawać sobie sprawę, że to być może zakup nowego, zmysłowego kompletu damskiej bielizny okaże się najlepszym prezentem walentynkowym dla Waszego mężczyzny i ucieszy go w tym dniu najbardziej.

Z okazji Walentynek można także zaplanować wspólne wyjście z ukochanym do kina, teatru lub na romantyczną kolację przy świecach. Małżeństwa mogą także pozwolić sobie na weekendowy wyjazd tylko we dwoje, na przykład do nadmorskiego lub górskiego kurortu w kraju lub za granicą.